Forum Przedsiębiorstw - 11.05.2016, PPNT Gdynia

Zapisz się na Forum Przedsiębiorstw!

FORUM PRZEDSIĘBIORSTWAgencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, jedną z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu. W tym roku Forum odbędzie się 11 maja 2016 w Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym w Gdyni.

Tegoroczne wydarzenie otworzy dyskusja ekspertów, którzy skomentują bieżące wydarzenia i trendy w gospodarce wpływające na działalność firm z sektora MSP. Temat podejmą ekonomiści czołowych instytucji finansowych takich jak: BZ WBK, X-Trade Brokers, Grant Thornton, Open Finance oraz przedstawiciel firmy Microsoft.

W programie ciekawe prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty skupiające się na zagadnieniach z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz finansów. Proponujemy m.in. temat realizacji strategicznych celów firmy poprzez skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Specjaliści IT zaprezentują praktyczne rozwiązania dla firm z sektora MSP związane np. z utrzymaniem ciągłości działań systemów IT, ochrony danych, koncepcją hybrydowego IT i jego wartości dla klientów czy nowoczesne rozwiązania dotyczące outsourcingu IT. W zakresie Finansów będzie można zapoznać się z tematyką dotacji unijnych na innowacje a także finansowania działalności firm. Prelegenci zwrócą uwagę na biurokratyczne bariery rozwoju polskiej przedsiębiorczości czy wymagania związane z kontrolą podatkową firm. Konferencja poza treściami merytorycznymi oraz możliwością pracy warsztatowej stwarza też przestrzeń do wymiany doświadczeń.

Atrakcyjność wydarzenia potwierdza fakt, iż co roku przyciąga ono ponad 300 osób. Aktualne Forum wzbogacimy o nowe treści dzięki Partnerom z dużym zasobem specjalistycznej wiedzy i ofertą dla firm tj. Microsoft, Dell, BZ WBK, IQ.pl, Grant Thornton, X-Trade Brokers i Open Finance.

Udział w Forum Przedsiębiorstw jest bezpłatny.

Więcej informacji: http://www.forumprzedsiebiorstw.pl 
Program
Rejestracja

Facebook: Forum Przedsiębiorstw

Pozostałe aktualności
Startujemy z projektem!
Zakończyliśmy etap badania wśród właścicieli i pracowników firm
Grupa Konsultacyjna Projektu
Bierzemy zarządzanie kompetencjami i strategię firmy pod lupę
Rozpoczęliśmy wspołpracę z firmą F5 Konsulting

Korzyści

Szybki kontakt

Zainteresowany?

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i przyłącz się do projektu.

Przyłącz się!