Startujemy z projektem!

Projekt MURSK

Projekt MURSK rozpoczął się 3 września. Od tego czasu intensywnie pracujemy nad zbudowaniem zespołu ekspertów, który zmierzy się z  nowym wyzwaniem    opracowania    innowacyjnego  narzędzia  wspierającego  rozwój  kompetencji  pracowników.

W związku z tym badamy pracowników i właścicieli firm, rozmawiamy z ekspertami z zakresu HR i zarządzania strategicznego oraz zapraszamy do współpracy kadrę zarządzającą przedsiębiorstw, która chce się podzielić swoim doświadczeniem i razem z nami współtworzyć unikatowy projekt.

Co chcemy osiągnąć?

W ramach projektu opracujemy nowy sposób świadczenia usługi doradczej dla małych i średnich firm z zakresu zarządzania strategicznego i zarządzania kompetencjami pracowników.

Czym jest zarządzanie strategiczne i zarządzanie kompetencjami?

Zarządzanie strategiczne to całościowa koncepcja zarządzania, która w obliczu zmiennego otoczenia działania firmy zmierza do znalezienia skutecznej przewagi konkurencyjnej, zapewniającej przetrwanie i rozwój celów przedsiębiorstwa. Co ważne, w naszym podejściu do strategii biznesowej integrujemy również koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu.

Kompetencje to dyspozycje w zakresie wiedzy, umiejętności i postaw, pozwalające realizować zadania zawodowe na odpowiednim poziomie. Można nimi zarządzać, projektować portfele kompetencji, przyporządkowywać kompetencje określonym stanowiskom i zachęcać pracowników do ich rozwijania.

Jeśli chcą Państwo śledzić nasze działania, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony i do zapisu do naszego newslettera w sekcji Kontakt.

 

Pozostałe aktualności
Startujemy z projektem!
Zakończyliśmy etap badania wśród właścicieli i pracowników firm
Grupa Konsultacyjna Projektu
Bierzemy zarządzanie kompetencjami i strategię firmy pod lupę
Rozpoczęliśmy wspołpracę z firmą F5 Konsulting

Projekt ma charakter projektu innowacyjnego testującego

Szybki kontakt

Zainteresowany?

Skorzystaj z wyjątkowej okazji, przyłącz się do projektu.

Przyłącz się!